Офіційний дилер Mazda в Луцьку та Волинській області

Луцьк-Експо

ТОВ «Луцьк-Експо» - привітний та сучасний дилерський центр, де можна ознайомитись з широким модельним рядом Mazda та знайти ідеальний автомобіль саме для вас. Висококваліфіковані менеджери з радістю допоможуть у виборі авто, враховуючи усі потреби та побажання.

Перше знайомство з новим автомобілем є особливим моментом, тому пропонуємо можливість тест-драйву, щоб ви могли переконатись у їхній відмінній якості та динаміці.

Ви можете скористатись послугою Trade-In та обміняти своє старе авто на нову Mazda. Вигідні кредитні та лізингові умови зроблять автомобіль доступним для кожного клієнта.

Наш дилерський центр пропонує повний спектр послуг для власників Mazda. У нашому сертифікованому сервісному центрі висококваліфіковані спеціалісти забезпечать ваш автомобіль технічним обслуговуванням, гарантійним та ремонтом будь якої складності, в тому числі діагностикою на спеціальному обладнанні. Оригінальні запчастини та аксесуари допоможуть зберегти вашу Mazda в ідеальному стані.

Для «Луцьк-Експо» дуже важливим є комфорт клієнтів. Тому облаштували спеціальну зону очікування, де Ви можете зручно витратити свій час, поки ми дбаємо про ваш автомобіль. В автоцентрі є дитячий куточок, щоб навіть найменшим відвідувачам було весело та зручно. Забезпечуємо безкоштовний Wi-Fi, щоб ви завжди були на зв'язку, а також пропонуємо ароматну каву, щоб зробити очікування ще приємніше.

Запрошуємо вас завітати до автоцентру Mazda Луцьк-Експо та стати частиною нашої великої родини задоволених клієнтів. Довірте нам свої автомобільні мрії, і ми зробимо все можливе, щоб вони здійснилися разом з Mazda!